Wyobraź sobie, iż okno są Twym aparatem, a Ty musisz jak najpiękniej wykadrować obraz za nim

Twoje prywatne cztery kąty winny ukazywać światu jaka jesteś. Nie ma takiej potrzeby, byś była zobowiązana wykończyć swój dom według obowiązujących trendów, ważne jest byś pokazała własną pomysłowość. Czasami nie dostrzegasz, że przez proste i szybkie zmiany możesz wykreować zupełnie nowe oraz świeże oblicze wyświechtanym przedmiotom. Zastanawiałaś się kiedyś nad zwyczajną modyfikacją kształtów okien czy drzwi, które dadzą domowi całkowicie innego stylu?

mieszkanie - wizja
Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkanie - odwzorowanie
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Poczuj się jak fotograf, że okna okna dachowe producent są Twym aparatem na świat, zaś Ty masz obowiązek jak najlepiej go wykadrować. Tu ważną rolę grają kształt i obramowanie okien. Być może widok za oknem nie przepełnia radością nawet najbardziej radosnej osoby na świecie, ale jesteśmy przekonani, iż właściwe obramowanie okna powinno nadać szarym i nudnym obrazom nieco barw. W aglomeracjach miejskich zwykle brak rozmaitości, wszyscy sąsiedzi mają okna PVC, nie powielaj tego obyczaju. W teraźniejszym świecie trzeba nam wracać do specyficznego współistnienia z Matką Naturą, toteż uważamy, iż drewniane okna oraz drewniane żaluzje będą naprawdę bardzo przyjemnym elementem. Poczuj tylko woń świeżo ściętego drzewa świerkowego albo jodłowego w swym mieszkaniu, zerknij na żywe brązowe barwy polakierowanego drewna, czy to nie poprawia Ci nastroju? Jeżeli nawet drewniane żaluzje są za bardzo popularne tzw. shuttersy może przypadną Ci do gustu. Są to, hmm…można uznać, iż są one połączeniem żaluzji i zasłon. Choć brzmi to dość egzotycznie, idealnie pasują do klasycznych stylów europejskich. Jeżeli spodobały Ci się drewniane żaluzje cena ich zależnie od kształtu i rozmiaru będzie się wahać pomiędzy 300-800 zł za metr kwadratowy, natomiast shuttersy będą niewiele bardziej kosztowne. Jeżeli pragniesz popatrzeć jak wygląda shutters warszawa jest miastem, w jakim są one dość popularne. Powracając do tematu, także poprzez kształt okien możesz modyfikować to jak widzisz świat. Po co masz mieć tylko prostokątne okna, jeśli na zewnątrz jest tak wiele kształtów? Co powiesz na koliste albo okna rehau p-line w kształcie fali? Mogą być one również wypukłe albo wklęsłe, w inny sposób załamywać światło. Możliwości jest tak dużo, iż ciężko je opisać.

Pokazaliśmy Ci, iż w Twoim domu panują twe zasady, toteż możesz urządzać go, jak tylko chcesz. Pokaż sąsiadom, że jesteś jedyna w swym rodzaju, że myślisz nieszablonowo.