Projekty nieruchomości

Budowa domu – trudny i długi proces

Lipiec 24, 2019 // 0 Comments

Aktualnie dom jest dla wielu osób podstawą do prowadzenia spokojnego życia. Nie sposób ukryć, iż proces jego konstrukcji może być długi i zaczyna się już na etapie planowania, od jakiego uzależniony jest jego finalny wygląd, oraz precyzja realizacji.

Zakup mieszkanka kroczek po kroczku

Lipiec 24, 2019 // 0 Comments

Zakupu mieszkanka, wbrew pozorom, nie możemy rozpoczynać od znajdowania nieruchomości marzeń. Pierwsze, co musimy zrobić to rozpoznanie swoich możności finansowych. Kupujący mieszkanie mają 2 opcje: nabycie za gotówkę oraz wspomożenie się kredytem. Częstokroć jednakże występuje połączenie obu podejść, nabywca ma gotówkę, jednak częściowo wspomaga się kredytem. Na bazie posiadanych środków pieniężnych i kalkulacji zdolności kredytowej winniśmy oszacować swoje możliwości jeśli chodzi o kupno mieszkania. Pamiętajmy przy tym, żeby nie zaciągać kredytu na maksymalną sumę, a zostawić sobie „bufor bezpieczeństwa”.

Urządzenia do magazynów 

Maj 15, 2019 // 0 Comments

W rozmaitych pracach w magazynie czy na roli czasem przydają się pewne maszyny, mocno przyśpieszające wykonywane działania. Mogą to być wyjątkowe ciągniki oraz także wózki. Zazwyczaj takiego rodzaju sprzęt nie może być przy tym zbyt drogi jak również jest dostosowany do postulatów i możliwości finansowych zwykłych klientów, zajmujących się przeważnie transportem.
1 2 3 7