Projekty nieruchomości

Zakup mieszkanka kroczek po kroczku

Maj 17, 2019 // 0 Comments

Zakupu mieszkania, mimo pozorów, nie można zaczynać od znajdowania posiadłości marzeń. Pierwsze, co trzeba zrobić to rozpoznanie własnych możności finansowych. Kupujący nieruchomość mają dwie możliwości: zakup za gotówkę jak też wspomożenie się kredytem. Często jednak zachodzi połączenie obydwu podejść, konsument ma gotówkę, jednakże częściowo wspomaga się kredytem. Na bazie posiadanych środków finansowych a także kalkulacji zdolności kredytowej możemy ocenić swoje możliwości jeżeli chodzi o nabycie mieszkania. Pamiętajmy przy tym, ażeby nie zaciągać zobowiązania na maksymalną sumę, a zostawić sobie „bufor bezpieczeństwa”.

Urządzenia do magazynów 

Maj 15, 2019 // 0 Comments

W rozmaitych pracach w magazynie czy na roli czasem przydają się pewne maszyny, mocno przyśpieszające wykonywane działania. Mogą to być wyjątkowe ciągniki oraz także wózki. Zazwyczaj takiego rodzaju sprzęt nie może być przy tym zbyt drogi jak również jest dostosowany do postulatów i możliwości finansowych zwykłych klientów, zajmujących się przeważnie transportem.

Niedrogi dom, zatem jak postawić go niewielkim kosztem

Maj 14, 2019 // 0 Comments

Budowa piętrowych oraz parterowych domów jednorodzinnych jest całkiem dużym kosztem. Niektóre koszta można jednak obniżyć przez dobre rozplanowanie wszystkich przebiegów budowlanych. Wskazane jest również ocenić wstępny kosztorys budowlany, który pomoże obliczyć orientacyjny zakres wydatków. Obliczeń można dokonać również na własną rękę na kalkulatorze kosztów . Budowa będzie wymagała również odszukania sprawdzonych firm budowlanych. Przed dokonaniem wyboru wskazane jest porównać propozycje od przynajmniej paru wykonawców i wybrać tę najbardziej korzystną.

Jaki projekt spełnia kryteria niedrogiego w budowie

Maj 14, 2019 // 0 Comments

Dom niedrogi w budowie to taki dom, w którym można osiedlić się mając porównywalny budżet do kupna mieszkanka w bloku. Najczęściej wybierane projekty z tej kategorii mają metraż 60-100 m kw. Niewątpliwą zaletą takiego domku jest brak konieczności posiadania ogromnej działki, niskie koszty budowy, a co za tym idzie – szybsze tempo wznoszenia. Nie można zapomnieć również o małych kosztach utrzymania obiektu.

Poziome przekopy sterowane

Kwiecień 21, 2019 // 0 Comments

Technika horyzontalnego przewiertu sterowanego składa się z trzech etapów: wiercenia pilotowego, rozwiercania podłoża, wciągania rurociągu. Kiedy wykorzystujemy przewierty zwyczajne, przekopy horyzontalne oraz przewierty sterowane? Naturalnie przy przekraczaniu terenowych przeszkód tj. szosy, rurociągi, tory kolejowe. Metoda gdy wykorzystujemy przewiert sterowany jest o wiele bardziej precyzyjna aniżeli przekopy pneumatyczne – kret, jednakże wymaga więcej miejsca na komorę startową.

1 2 3 7